A kanë fund spekulimet? Pogba nuk ka vend te Juventusi..

Drejtori sportiv i Juventusit, Fabio Paratici, vuri në dukje se të gjithë e duan Pol Pogban, por, megjithatë, ai e përjashtoi mundësinë që futbollisti francez të kthehet në Torino. Thuhet se mesfushori francez është shumë i pakënaqyr në “Old Trafford” dhe do që të kthehet te Juventusi, por në këtë klub i mohojnë lajmet se

Vazhdoni leximin →