Barcelonës i kthehet treshja sulmuese, Valverde ka gati MSD-në!

Barcelona e sezonit të kaluar pati shumë variacione taktike, diçka që pritej me largimin e Nejmarit, me rënien fizike të Iniestës dhe me ardhjen e një trajneri specialist si Ernesto Valverde. Gjithsesi, sezoni i ri duket se po kthen “huqin” e vjetër. Katalanasit, siç njoftojnë mediat, pritet të luajnë që sonte, ndaj Alaveshit në “Kamp

Vazhdoni leximin →