Kë do t’i “shërbejë” Raiola, Realit të Madridit: Pogbanë, Halandin, Verratin apo Donarumën?!

Janë dy prej më të talentuarve sot në futboll. Flasim për Pol Pogbanë, mesfushorin francez të Mançester Junajtidit, dhe Erling Halandin, sulmuesi norvegjez të Borusias së Dortmundit. Njëri prej tyre, me gjasë, mund të kalojë në verë tek Reali i Madridit, dhe kjo mendohet pas fjalëve të thëna nga agjenti i tyre, Mino Raiola. Italiano-holandezi

Vazhdoni leximin →

Mos vallë Reali ka nisur të mendojë tani për Poçetinon?!

Nuk dihet nëse gazeta “Marka” e bëri rastësisht rikujtimin e emrit të tij, apo ka pasur ndonjë sinjan nga brendësia e klubit. Maurisio Poçetino është rikthyer si objekt interesimi në Madrid, pas zhgënjimit që dhuroi Reali i Zidanit në fushën e Betisit. Humbja bëri që të shpëtonte nga duart kryesimi, por më shumë se gjithçka

Vazhdoni leximin →