Anulohen çmimet për lojtarët dhe ekipin e vitit, por Liverpuli shkëlqen!

Ceremonia duhej të kishte qenë mbrëmë, dhe futbolli anglez duhej të kishte shpalosur më të mirët e sezonit, veçse sezoni u detyrua të ngrinte duart lart, të paktën përkohësisht. Mediat britanike shkruajnë se Liverpuli dhe lojtarët e tij humbën mundësin (ndoshta për momentin) për të marrë shpërblimin për edicionin e shkëlqyer, veçse nuk mungojnë “ceremonitë”

Vazhdoni leximin →