Përgënjeshtrim nga Bullgaria, CSKA Sofje mohon rifillimin e stërvitjes

Drejtuesit e CSKA të Sofjes përgënjeshtruan lajmin e publikuar nga media bullgare sipas të cilave,  lojtarët e skuadrës së futbollit iu kthyen stërvitjes duke iu kundërvënë vendimit të qeverisë bullgare që ndaloi grumbullimin e personave në zona të hapura gjatë periudhës së pandemisë së coronavirusit. ‘Nuk kemi ndërmend të komentojmë imazhet e paparazzëve të dala

Vazhdoni leximin →

Paulina mbron Piatek: Nuk refuzoi Tottenhamin për shkakun tim

Paulina Procyk I del në mbrojtje bashkëshortit të saj Krzysztof Piątek në lidhje me refuzimin që I bëri skuadrës së Tottenhamit për të shkuar te Hertha Berlin. Në disa media polake u fol se ishte pikërisht ajo pas kësaj zgjedhjeje të tij dhe Paulina vendosi t’I drejtohet rrjetit të saj Instagram për të përgenjështruat këto

Vazhdoni leximin →

Maradona me Alzhaimer? El Pibe de Oro mohon: Nuk po vdes

Përpara një jave, Diego Armando Maradona dha dorëheqjen e tij nga drejtimi i Dorados për arsye shëndetësore, por në Argjentinë filluan të qarkullojnë zëra se bëhet fjalë për një sëmundje të rëndë teksa u tha se ai ishte goditur nga Alzhaimeri. El Pibe De Oro reagoi menjëherë ndaj këtyre zërave duke përgënjeshtruar gjithcka, por pa

Vazhdoni leximin →

Venger largon Milanin: Është një ‘Fake News’

Arsen Venger ka reaguar menjëherë pas lajmit të publikuar në orët e fundit ku theksohej se ish trajneri i Arsenalit kishte hyrë në kontakte me drejtuesit e Milanit për të qenë trajner dhe menaxher i kësaj skuadre. 69 vjecari Venger, që në këtë moment po kryen rolin e komentatorit të Ligës së Kampioneve për BeIN

Vazhdoni leximin →