Gjest për t’u duartrokitur, Chelsea I ofron hotelin Shërbimit Shëndetësor Kombëtar

Me zotërinjve të futbollit që kanë zbritur në fushë për të përballuar emergjencën coronavirus është edhe Roman Abramovich. Pronari I Chelseat vendosi që të vendosë Millennium Hotel të Stamford Bridge në dispozicion të NHS, Shërbimi Shëndetësor Kombëtar në Mbretësinë e Bashkuar. Është vetë klubi londinez që konfirmoi këtë vendim të Abramovich nëpërmjet një komunikate për

Vazhdoni leximin →

PSG pranon vlerësimin 100-milionësh të Lacios për serbin!

Milinkoviç Saviç mund të mos jetë një shënues i madh, dhe një asistues gjithashtu i rëndësishëm, por sidoqoftë ai cilësohet si një nga lojtarët më të mirë të Lacios së këtij sezoni, dhe “blerësit e mundshëm” kanë ndryshuar qendrim. Paris SG është gati të japë 100 milionë euro për kartonin e sulmuesit serb, të njëjtën

Vazhdoni leximin →