Messi krijon markë veshjesh; do ta administrojë e motra

Lionel Messi ka vendosur të ndërmarrë një tjetër aventurë në biznes dhe këtë radhë imazhi i tij do të lidhet me botën e modës. Futbollisti argjentinas vendosi që t’i delegojë motrës së tij, Maria Sol përgjegjësinë për krijimin e një koleksioni ekskluziv veshjesh. Bëhet fjalë për veshje të një cilësie të lartë dhe për këtë

Vazhdoni leximin →

Motra e Kristiano Ronaldos sulmon indirekt Modriçin

Duke parë sesi po reagojnë njerëzit e afërt të Kristiano Ronaldos, duket se ai nuk e priste që të mos shpallej lojtari më i mirë i Evropës për sezonin e kaluar konkurrues nga ana e UEFA-s dhe që këtë çmim të fitonte futbollisti kroat, Luka Modriç. “Secili nxjerr konkluzionin evet”, shkroi në profilin e saj

Vazhdoni leximin →

Nejmari qan pas golit, por e motra dëmton shpatullën

Ishte vetë Rafaela që e tregoi. Motra e Nejmarit nuk ishte aspak në gjendje të mirë fizike pasi vëllai i tij shënoi ndaj Kosta Rikës, pasi pësoi një dëmtim të papritur. Ajo kërceu përpjetë pas rrjetës së sulmuesit të Brazilit, por u përplas me një mik dhe dëmtoi shpatullën. Më pas, Rafaela Santos shkoi tek

Vazhdoni leximin →