Vonon, por nuk harron, Guardiola merr lojtarin e preferuar

Në janar nuk ia doli vetëm për pak, dhe Pep Guardiola mbeti pa Rijad Mahrezin. Mançester Siti bëri çmos për të marrë yllin algjerian të Leisterit, por disfata e dimrit nuk ia pakësoi vendosmërinë trajnerit katalanas. Mediat britanike njoftojnë se Mahrez është tashmë lojtar i Sitit, ndërsa kartoni i tij do të paguhet gati 70

Vazhdoni leximin →