Manchester United, Paul Parker sulmon Maguire: Është kapiten vetëm sepse ka kushtuar shumë

Manchester United sezonin e kaluar siguroi pjesëmarrjen në Ligën e Kampioneve vetëm në castet e fundit, por problemet e Djajve të Kuq nuk kanë të përfunduar. Mbrojtja është pika e dobët e skuadrës së Solskjaer pavarësisht binomit të kushtueshëm në qendër të saj e përbërë nga Maguire dhe Lindelof. Ish futbollisti i Manchester United, Paul

Vazhdoni leximin →

Dy llogaritë e kripura të Maguire në Greqi; 70 mijë Euro për 5 orë në bar, 100 mijë për të evituar burgun

Të shkosh në Greqi për pushime, për këtë verë duket se është pak problem për futbollistët. Pjesa më e madhe e tyre shqetësohen për mundësinë se mund të preken nga coronavirusi, por ëstë dikush që kërkoi të bëjë dallimin dhe madje të arrestohet për shkak të një sherri dhe tani Harry Maguire rrezikon shumë… Kapiteni

Vazhdoni leximin →

Harry Maguire, lirohet pas zënkës në Greqi

Harry Maguire lirohet nga gjykata greke. Futbollisti i Manchester United dhe përfaqësueses agleze u arrestua në Mikonos në orët e para të mëngjesit të së enjtes pasi u përfshi në një sherr që ndodhi në dalje të një bari mes një grupi miqsh të tij dhe disa anglezëve të tjerë Sipas policisë lokale, Maguire sulmoi

Vazhdoni leximin →