Inter; me Lukakun e Lautaro Martinez I nis ndeshjet 1-0

Romelu Lukaku dhe Lautaro Martinez janë garancia e golit për Interin. Dy sulmuesit u bënë protagonistët e skuadrës zikaltër në ndeshjen e luajtur të martën në mbrëmje në sfidën me Breshian e fituar me vështirësi 2-1 teksa shënuan të dy golat për skuadrën e tyre. Tashmë duke marrë parasysh edhe dëmtimet e Sancez e Politanos,

Vazhdoni leximin →