Broja mund të ndihmojë Çelsin, Evertonin dhe Uest Hemin të mbushin “vrimat” e sulmit!

Nga “Stemford Brixhi” iku Romelu Lukaku, edhe pse në huazim me Interin. Nga “Gudison Parku” u largua sulmuesi brazilian Risharlison që ka shkuar tek Totenhemi. Së fundmi, nga “Stadiumi Olimpik” (apo dikur “Apton Parku”) ka bërë dorëzimet sulmuesi veteran, Majkëll (Michail) Antonio. E pra, 3 skuadra angleze kanë humbur sulmuesit kryesorë dhe këto janë Çelsi,

Vazhdoni leximin →