Ibra e Lukaku tashmë kanë bërë paqe!

U përplasën ashpër dy vjet më parë, ndërsa ishin me fanelat më të kundërta të mundshme. Zllatan Ibrahimoviç dhe Romelu Lukaku ishin protagonistë në përballjen kokë më kokë në derbin e Kupës së Itali, aq sa gati u rrahën, por jo më kot kanë kaluar kaq shumë kohë. Së fundmi, dy yjet ishin rivalë në

Vazhdoni leximin →