Mbape vendos kushtet, si t’ia bëjë tani Paris SG?

“Do të ikë”, “nuk do të ikë”, kjo është loja mediatike (dhe, me shumë gjasë, e vërteta) për Kilian Mbapenë, por largimi i tij nga “Parku i Princave” të Parisit nuk mund të quhet i garantuar. Sulmuesi i Francës e paska një “damar dashurie” për klubin e kryeqytetit, por gjithashtu ka edhe disa kushte për

Vazhdoni leximin →

Azari paraqet kushte të reja, radhën e ka Abramoviçi

Çelsi po përpiqet që ta bindë lojtarin e vet më të mirë që ai ta vazhdojë “besnikërinë” e tij, duke i ofruar atij kontratën më të pasur në historinë e këtij klubi londinez, më konkretisht, një pagë javore prej 300 000 sterlinash! Azari, në fakt, ndodhet në “listën e dëshirave” të Realit të Madridit, ndërsa

Vazhdoni leximin →