Interi aktivizon plan B: Nis “gjuetia” e Kavanit!

Interi, pavarësisht nga përpjekjet, nuk po arrin që të gjejë një sulmues klasi, për shkak të çmimeve të larta që mbajnë për Romelu Lukakun dhe Edin Xhekon klubet, ku ata të dy luajnë tani, përkatësishtMançester Junajtid dhe Roma. Kështu, në “Xhuzepe Meaca” kanë vendosur që të aktivizojnë planin B – angazhimin e Edinson Kavanit që

Vazhdoni leximin →

Çelsi në gjueti për një ujk të vjetër të sulmit, Kavanin apo Higuain ?

Nuk kanë kaluar as pesë ditë, qëkur “blutë” e Londrës siguruan shërbimet e futbollistit të ri amerikan, Kristian Pulishiç, pasi paguan për të 64 milionë euro, sytë e të interesuarve vazhdojnë të jenë të përqendruar te Çelsi, ku ka një lëvizje të madhe në këtë sezonin dimëror transferimesh. Alvaro Morata tanimë është një hap largim

Vazhdoni leximin →