Simeone bën një krahasim mes Eden Hazarit dhe Zhoao Feliksit

Atletiko e Madridit bëri një blerje të bujshme në verë, dhe Reali po ashtu, ndonëse ky i fundit nuk të çudit shumë. Zhoao Feliksi mbërriti në “Uanda Metropolitano”, ndërsa Eden Hazar në “Santiago Bernabeu”, ndërsa që të dy kanë marrë vlerësime të mira dhe jo shumë të mira. Hazar pati më shumë kritika, por së

Vazhdoni leximin →

Shqetësimi tek Reali pas derbit ka një emër, Eden Hazar!

Që u luajt një ndeshje e shëmtuar, nuk mund të sjellë mërzi të madhe, pasi këto janë gjëra që ndodhin. Një Atletiko-Real vazhdimisht ka qenë nën shenjën e spektaklit, dhe përjashtimi forcon rregullin, veçse në “Bernabeu” kanë një shqetësim tjetër. E ka emrin Eden Hazar, lojtari më i shtrenjë i marrë në verë, njeriu që

Vazhdoni leximin →