Bajerni kërkoi Sane, Mancester Siti I ofron Gabriel Zhezus

Bajerni I Mynihut kërkoi të kishte në radhët e tij Leroi Sane dhe tentuan blerjen e tij gjatë muajve të verës, por pa sukses. Drejtuesit e Mancester Siti refuzuan të hynin në tratativa me kampionët e Gjërmanisë për këtë futbollist, por ishin gati t’u ofronin atyre kartonin e një futbollisti tjetër. Sipas të përditshmes gjermane

Vazhdoni leximin →

Kohe rinovimesh te Mançester Siti dhe Çelsi

Mancester Siti dhe Çelsi kane pasur nje dite rinovimesh me lojtaret e tyre Gabriel Zhezus dhe Pedro Rodriges. Kampionet e Anglise e zgjaten kontraten me sulmuesin brazilian deri ne vitin 2023. Gabriel Zhezus u transferua te Mancester Siti me 2017 dhe ne kete sezon u be nje prej futbollisteve kyc te Citizens ne fitoren e

Vazhdoni leximin →