Cungu, futbolli luhet me top dhe me ..emra!

Një gjë është e sigurtë: Vllaznia nuk është e stabilizuar në lojë, herë fiton dhe herë mundet, kurse trajneri  i saj, Cungu, është konstant  në akuzat e tij ndaj armiqve të padukshëm. Edhe pas ndeshjes me Teutën, ku  mendohej më shumë paqe në shpirtin e klubit shkodran, trajneri shikon një prapaskenë që mbetet e koduar

Vazhdoni leximin →