Celsi zgjedh pasardhësin e Sarrit; Frenk Lampard

Pasuesi i Mauricio Sarrit në stolin e Celsit e ka një emër e mbiemër; Frenk Lampard. është kjo një ide që në të vërtetë po studiohet prej kohësh në zyrat e drejtuesve të lartë të Bluve të Londrës dhe që shumë shpejt do të konkretizohet e zyrtarizohet. Frenk Lampard aktualisht po drejton skuadrën e Derbi

Vazhdoni leximin →

Eden Hazard konfirmon: E kam marrë vendimin tim

E ardhmja e Eden hazard është  gjithnjë e më larg Stamford Bridge. Futbollisti belg duket se ka vendosur të largohet nga Blutë e Londrës për të nisur një aventurë të re që me shumë gjasa do të jetë në radhët e Realit të Madridit edhe pse 28 vjecari nuk e ka përmendur emrin e ‘Los

Vazhdoni leximin →