Grizman kthehet si kundërshtar, Koke: Dha gjithcka këtu, duhet falenderuar, tani është rival

Mbrëmja e së dielës ka rezervuar supersfidën e kampionatit spanjoll mes Atletiko Madrid dhe Barcelonës. Sfida do të luhet në ‘Wanda Metropolitano’ dhe një vëmendje do t’I kushtohet  Antuan Grizman që kthehet si kundërshtar në Madrid. I gjithë kurioziteti do të jetë për sjelljen e tifozëve të Atletikos ndaj francezit për kalimin e tij te

Vazhdoni leximin →