Kur stili I veshjes të pasuron; Southgate fiton më shumë të ardhura nga… jeleku

Është cështje stili…dhe të ardhurash. Këtë mund ta shpjegojë fare mirë trajneri I përfaqësueses angleze, Gareth Southgate që ka parë që financat e tij të përmirësohen akoma më shumë falë veshjes së shfaqur në ndeshjet e skuadrës së Tre Luanëve. Sipas asaj që publikohet te tabloidi ‘The Sun’, pas Botërorit të Rusisë, Gareth Southgate  përfitoi

Vazhdoni leximin →

Angli, përse u përçave për Stërlingun dhe Gomezin!

Një “hata” paska ndodhur në kombëtaren angleze, dhe trajneri Garet Sauthgejt paska marrë një vendim. Rahim Stërling është përjashtuar nga ekipi pas një sherri me Xho Gomezin, diçka që ishte rrjedhojë e konflikteve mes tyre në duelin e Premier Ligës, Liverpul-Mançester Siti. Sipas, mediave angleze, vendimi i trajnerit nuk është pritur mirë nga një pjesë

Vazhdoni leximin →