Hasi, Agolli e Cikalleshi mësojnë rivalët, ja sfidat për të hyrë në Champions!

Pritja mori fund dhe tani fillojnë llogaritë. Trajneri Besnik Hasi dhe futbollisti Ansi Agolli mësuan kundërshtarët në plej ofin e Ligës së Kampionëve, pas shortit që u hodh në Nion të Zvicrës. Hasi, trajner i Olimpiakosit të Pireut, do të ketë përballë kampionen e Kroacisë, Rijekën, ndërsa Agolli, që luan me Karabakun e Azerbajxhanit, do

Vazhdoni leximin →