Pabesi angleze, modelja britanike shpërthen për Interin

April Summers, modele britanike në magazinën “Play Boy”, i është gëzuar fitores së Interit 5-1 ndaj Cagliarit. Ajo postoi vazhdimisht komente në “Twitter” për skuadrën nga Milano. “Icardi, si gjithmonë ti je më i miri”, shkroi ajo pas golit të kapitenit. “Shumë e lumtur për Interin”, ishte postimi tjetër nga bukuroshja britanike. Ajo bëri shumë

Vazhdoni leximin →

Erjona Xhemaili “shënon” edhe pa ardhur vera!

Edhe pse duhen rreth tre muaj për të filluar sezoni i plazhit, për bashkëshorten e futbollistit shqiptar Blerim Xhemaili sapo ka nisur. Bukuroshja me origjinë shqiptare, Erjona Xhemaili, ka mahnitur fansat në Instagram teksa së fundmi ka pozuar me bikini ngjyrë rozë nga koleksioni i saj “Juicewear”. Erjona pas kampionatit Europian po zë gjithmonë një

Vazhdoni leximin →

Ronaldo ia del të driblojë dhjetëra policë me semafor të kuq!

Jemi në Spanjë dhe mund të ndodhin çudira, edhe pse bëhet fjalë për një vend të Bashkimit Europian. Ndryshe nga Gjermania, Britania, SHBA apo Kanadaja, një personalitet mundet edhe të shkelë rregullat në Madrid dhe të mos i hyjë “gjemb” në këmbë. Flitet për një personalitet të futbollit, Kristiano Ronaldon, i cili bëri një gabim

Vazhdoni leximin →

Rieko Brashia, jashtë ringut delikate dhe superseksi

Rieko Nif Brashia, kampionia e botës për të reja në kikboks është kthyer me një set fotosh superseksi. Bukuroshja tailandeze është edhe një tifoze e zjarrtë e Juventusit. Ndërkohë që në Instagram, llogaria e Nif është e mbipopulluar.

Edhe bukuroshet “luajnë”me foto që Milani të ngjallet

Miss Bikini Sllovakia 2014” është tifozja më e zjarrtë e Milanit, dhe Milani duket më i fortë prej saj. Martina Stetiarova shihet mjaft seksi në disa foto ku nuk mund të mungojë edhe fanella e “kuqezinjve”. Kohë pas kohe, Stetiarova poston foto në rrjetet sociale, duke i shpërblyer tifozët e Milanit me foto të zjarrta.

Atletët rusë mund të marrin pjësë në KE, por si neutralë

Federata Botërore e Atletikës (IAAF) u dha “dritën e gjelbër” pesë sportistëve rusë që të marrin pjesë në kampionatin evropain ne salla të mbyllura që do të zhvillohet gjatë periudhës 3-5 mars në Beograd, por jo me flamurin e Rusisë, por si sportistë neutralë. Daria Klishina hdhe Julia Stepanova do të marrin pjesë dhe do

Vazhdoni leximin →

Valentina, për të vënë duart në kokë

Rusja Kolesnikova është modele, prezantuese, këngëtare dhe gjithmonë shumë sportive. Pra të gjata talented e botës të mbledhura tek Valentina, që veç të tjerash, natyra I ka falur edhe shumë bukuri dhe një trup seksi që duhet përdorur. Së fundi Kolesnikova ka publikuar ehe një set fotosh tek Playboy Italia e muajit shkurt.  

Shokuese: Volejbollisti brazilian Rodrigo bëhet vajzë, Tifani!

Volejbollisti Rodrigo Pereira De Abre (32 vjeç), gjatë karrierës së tij, ka luajtur në Brazilin e tij të lindjes, Francë, Holandë dhe Belgjikë, ndërsa, tani, në Itali, por jo më si Rodrigo, por si Tifani!!! Mbas një ndryshimi shokues të gjinisë dhe marrjes së lejës nga Federata Ndërkombëtare e Volejbollit, një ekip italian i kategorisë

Vazhdoni leximin →