Ines, modelja suedeze e fiksuar pas Ibrës

Kjo është modelja suedeze, Ines Helene, e cila thuhet se ka një debolesë të veçantë për patriotin e saj, Zlatan Ibrahimoviç. Sa herë që shfaqet në publik, Helene lë shumë pak për të imagjinuar, ndërkohë që regjistron 1.5 milionë ndjekës në Instagram.  

Ankatrin, e dashura e Gëces po çmend Dubain

Dihet që mesfushori gjerman i Borusia Dortmundit, Mario Gëce, ka një të dashur jashtëzakonisht seksi, por kur merr përsipër ajo është e papërballueshme. Ajo është Ankatrin Van Bomel, e cila tani po mahnit me pamjen e saj në Dubai, pikërisht aty ku bashkë me Marion po kalon pushumet.  

Krishtlindje të veçanta për basketbollisten seksi

Që në moshën tetë vjeçare ka filluar të luajë basketboll dhe më pas arriti të përzgjidhej në All Stars Games. Por kjo nuk është gjithçka për Valentina Vinjalin. Sportistja seksi ka arritur majat edhe jashtë parketit të një pallati sporti. Mis Italia, pjesmarrëse në disa spektakle, por edhe në kopertinën e revistës Playboy. Ndërsa tani

Vazhdoni leximin →

Bekam ndërron profesion, tani kuzhinier i familjes

Ish-futbollisti i Mançester Junaited dhe Realit të Madridit, David Bekam është duke gëzuar një periudhë të gjatë pushimi pranë familjes së tij. Ylli anglez gëzon një familje të madhe, ku përveç bashkëshortes ka edhe katër fëmijë, që gjithsesi kanë nevojë për ushqim. Dhe për këtë nuk nevojitet ndonjë restaurant, pasi vetë David po tregohet një

Vazhdoni leximin →

Rozher Federeri – “Burri më me stil i vitit”

Tenisti më me shumë trofe në turnetë Grand Slam, zvicerani Rozher Federer, u zgjodh, për herë të parë, si “Burri më me stil i vitit” nga revista “GQ”. “Rozheri është një njeri elegant dhe, deri sa në favor të tij votuan aq shumë njerëz, mund të themi se ai është burri më elegant”, deklaroi kryeredaktori

Vazhdoni leximin →