I mbani mend golat e Matrit? Apo joshja e Federikës ju huton fare…

Destinacioni i saj i preferuar është ishulli i famshëm grek, Mykonos. Edhe këtë verë ka udhëtuar bashkë me partnerin e saj futbollist, për të shfrytëzuar pushimet verore me përfundimit e sezonit futbollistik
Po flasim me Federica Nargin dhe Alessandro Matrin, çiftin e famshëm italian, që tërheq gjithmonë vëmendjen e mediave rozë.
Modelja 28-vjeçare shfaqet në formë të shkëlqyer në plazhet e Mykonos pavarsisht se është bërë nënë e një vajze vetëm rreth 2 vite më parë. Mykonos mbetet destinacioni më i preferuar i personazheve të njohura të showbizit.