Fabregas e Daniela, feste per martesen ne Ibiza

Keto dite ishin festive per Sesk Fabregas dhe Daniela Seeman. Pasi kryen ceremonine zyrtare te marteses ne 15 maj, mesfushori i Çelsit dhe bashkeshortja e tij bukuroshe organizuan festen e rastit ne Ibiza.

Te pranishem ne kete feste ishte edhe miku i tij Lionel Mesi me bashkeshorten Antonela qe nga ana e saj ka krijuar  nje miqesi te forte me Danielen. Po keshtu ne festen martesore te Fabregas ishin edhe Luis Suarez, Serxhi Buskets e Karles Pujol dhe bashkeshortet e tyre.

Sfidanti.al