Dorëzohet edhe Kantona: Zlatan, trashëgimtari im natyral

Në një video të shpërndarë nga Eurosport, Erik Kantona ka shprehur dëshirat e tij për 2017-ën në një mënyrë shumë … “Kantoneske”. Si gjithmonë është shfaqur i ulur në një kolltuk, duke mbajtur një bastun në dorë dhe me këmishën të zbërthyer. Ashtu si pamja edhe komentet e tij gjithnjë “trazojnë ujërat”…“Në vitin 2017, pas një

Vazhdoni leximin →

Murinjo nuk ndryshon, gjen Klop si viktimën e rradhës

Hoze Murinjo nuk ndryshon kurrë, madje vazhdon të ndjekë të njëjtën strategji, duke thumbuar rivalët, si për të bërë të ditur se është superior. Trajneri i Mançester Junaited, ka ngacmuar paksa atë të Liverpoolit, Jurgen Klop, para sfidës mes “Djajve të Kuq” dhe “Redsave”, që zhvillohet këtë të dielë. Ky reagim i teknikut portugez erdhi

Vazhdoni leximin →

Lingard kërcen me Pogba, por kërcejnë edhe ..paratë!

Manchester United do t’i ofrojë kontratë të re yllit të ri të skuadrës, Jesse Lingard. Sipas tabloidit britanik, The Sun, Jesse Lingard, shumë shpejt do të nënshkruajë kontratën e re me Manchester Unitedin. Me kontratën e re Lingard do të përfitojë 95 mijë funte në javë (ose 109 mijë euro) përcjell Gazeta Express. Lingard, i cili

Vazhdoni leximin →

Murinjo nuk ndryshon, gjen Klop si viktimën e rradhës

Hoze Murinjo nuk ndryshon kurrë, madje vazhdon të ndjekë të njëjtën strategji, duke thumbuar rivalët, si për të bërë të ditur se është superior. Trajneri i Mançester Junaited, ka ngacmuar paksa atë të Liverpoolit, Jurgen Klop, para sfidës mes “Djajve të Kuq” dhe “Redsave”, që zhvillohet këtë të dielë. Ky reagim i teknikut portugez erdhi

Vazhdoni leximin →

Murinjo nuk ndryshon, gjen Klop si viktimën e rradhës

Hoze Murinjo nuk ndryshon kurrë, madje vazhdon të ndjekë të njëjtën strategji, duke thumbuar rivalët, si për të bërë të ditur se është superior. Trajneri i Mançester Junaited, ka ngacmuar paksa atë të Liverpoolit, Jurgen Klop, para sfidës mes “Djajve të Kuq” dhe “Redsave”, që zhvillohet këtë të dielë. Ky reagim i teknikut portugez erdhi

Vazhdoni leximin →