Simeone mund ta përdorë Antuan Grizmanin edhe si portier!

Antuan Grizman është një sulmues i talentuar që nuk e ka zakon të falë përpara portës. Francezi është kthyer në ikonë të kombëtares së Francës dhe mbetet shumë i rëndësishëm për Atletikon e Madridit, por një video e postuar në rrjetet sociale nga një shok i skuadrës mund t’ia rrisë vlerën. Edhe pse me rol

Vazhdoni leximin →

Kush guxon të flasë për Mesin? Të gjithë e pësojnë…

Pere Gratacos, i cili tha se Lionel Messi nuk do të ishte kaq i mirë pa ndihmën e bashkëlojtarëve, është shkarkuar nga Barcelona. Barcelona ka shkarkuar drejtorin, Pere Gratacos, i cili gjatë ditës tha se Leo Messi nuk do të ishte kaq i mirë pa ndihmën e bashkëlojtarëve të tij, shkruan “Goal.com”. “Messi nuk do

Vazhdoni leximin →

Në Sevilje gabojnë bukur : vërshëllejnë papushim Serxhio Ramosin

Tifozët në “Ramon Sanchez Pizjuan” kanë vërshëllyer Sergio Ramosin, pas golit të bukur që shënoi nga penalltia, në barazimit 3:3 të Real Madridit Sipas trajnerit, Zinedine Zidane, kjo do ta lëndojë kapitenin e “Los Blancos”, i cili gjithmonë ka treguar dashuri të veçantë për Seviljen “Sigurisht se Sergio Ramos do të ndihet i lënduar pas

Vazhdoni leximin →