Zaneti-Federer, momenti i legjendave që lumturoi tifozët

Rozher Federer sapo ka fituar turneun e 95-të në karrierë dhe mori një dhuratë ndoshta jo shumë të shtrenjtë nga ana financiare, por shumë të shtrenjtë në aspektin e respektit. Ish-kapiteni dhe zv. kapiteni i Interit, Havier Zaneti, i dhuroi bluzën e tij ziklatër me numrin 4. Federer ia doli në Bazel të Zvicrës, në

Vazhdoni leximin →

Interi shkon në Spanjë, Zaneti takohet me Simeonen!

Sipas mediave italiane, dëshira e parë e zikaltërve është për Antonio Konten. Gjithsesi, përtej asaj që duket ka zhvillime të tjera dhe jaë po mediat në Itali që japin raportime të tjera. Interi ka udhëtuar për në Spanjë për të takuar një emër të njohur. Havier Zaneti duket se ka pasur bisedime me Diego Pablo

Vazhdoni leximin →