Futbolli italian më në fund shpëtoi nga Zamparini

Mauricio Zamparini, ish-pronar i Palermos, njihet jo vetëm për mashtrimet financiare dhe problemet me ligjin, por edhe për atë se ai i ndërronte shumë shpesh trajnerët. Por tani duket se futbolli italian shpëtoi nga Zamparini që u dënua së fundmi nga federata italiane e futbollit që të mos t’i afrohet futbollit gjatë pesë viteve të

Vazhdoni leximin →