Karriera e re e Xhorxhina Rodrigez, tani edhe në televizion

Xhorxhina Rodrigez pasuron karrierën e saj si modele. pasi u shndërrua në imazhin e një marke të kostumeve të banjos, e fejuara e Kristiano Ronaldos tani shfaqet edhe në televizion për herë të parë Modelja spanjolle është zgjedhur për të qenë protagonistja e spiotit të një marke italiane parfushmesh dhe ajo përdori rrjetet spciale për

Vazhdoni leximin →

Ronaldo shënoi tripletën, Xhorxhina Rodrigez preket nga emocionet

Kristiano Ronaldo në mbrëmjen e së martës mori përsipër të drejtojë Juventusin drejt cerekfinaleve të Ligës së Kampioneve. Portugezi shënoi 3 golat e fitores 3-0 të Zonjës së Vjetër ndaj Atletiko Madrid duke përmbysur humbjen 2-0 të pësuar 3 javë më parë në Vanda Metropolitano. E fejuara e yllit portugez të Juventusit, Xhorxhina Rodriguez nuk

Vazhdoni leximin →

Hidhërim në familjen Ronaldo; ndërron jetë babai i Xhorxhinës

Hidhërimi pushton shtëpinë e Kristiano Ronaldos. Ndërroi jetë në moshën 70 vjecare babai i Xhorxhina Rodrigez, së fejuarës së sulmuesit të Juventusit. Horhe Eduardo Rodriguez Gorhon, që ka qenë edhe trajner futbolli dikur, ndërroi jetë në Buenos Aires pasi vuante pasojat e një iskemie që e kishte goditur 2 vjet më parë. Lajmi u konfirmua

Vazhdoni leximin →