Juventus, Xhorxhina përcan fansat e saj; pizhamat kushtojnë 2700 Euro

Xhorxhina Rodrigez padashur ka bërë që të shpërthejnë polemikat dhe shkaku janë pizhamat e saj. e fejuara e Kristiano Ronaldos vendosi t’u urojë ‘natën e mirë’ 9.3 milionë ndjekësve të saj në rrjetet sociale në mënyrë të vecantë, duke publikuar një foto të saj ku ajo shfaqet me pizhama të markës ‘Louis Vuitton’ me kosto totale prej 2700 Euro.

Në harkun e pak minutave Xhorxhina fitoi 800 mijë pëlqime, por nuk munguan as kritikat, disa prej të cilave ishin shumë të ashpra duke e konsideruar veprimin e saj një një ‘shpullë për mizerjen’

sfidanti.al