As në Majemi nuk ke siguri? Dëgjoni ç’thotë Voznjacki

Të luash në kompleksin modern të tenisit në Majemi nuk është sikur të bredhësh në rrugët ku as policia nuk shkel në Çikago. Gjithsesi, edhe aty mund të provosh ndonjë tmerr, dhe duket se kështu i qëlloi Karolinë Voznjackit. Tenistja bukuroshe, kampione “e freskët” e Australian Openit u shqetësua jo aq shumë nga humbja e

Vazhdoni leximin →

Voznjacki nuk është e kënaqur nga ish-i dashuri Mekilroi

Është e dyta herë që mbetet e zhgënjyer nga i njëjti burrë. Karolinë Voznjacki, një nga bukuroshet e tenisit, nuk mundi të përmbahej këtë herë ndaj ish-të dashurit të saj, kampioni i golfit, Rori Mekilroi. Irlandezoveriori u shpreh së fundmi, se ndarja nga Karolina i ka bërë mirë, dhe se ai ka gjetur një dashuri

Vazhdoni leximin →