Karolin Vozniacki dhe David Li; fejese ne Bora Bora

Karolin Vozniacki do t’i thotë lamtumirë beqarisë. Tenista daneze që po jeton një fundviti të jashtëzoakonshëm është fejuar zyrtarisht me basketbollistin e NBA David Li. Çifti i sportistëve që bëri konfirmoi lidhjen në shkurt të vitit 2017, përfitoi nga ditët e pushimit që kishte në dispozicion për të udhëtuar drejt Bora Borës dhe që aty

Vazhdoni leximin →

Karolinë Vozniacki, golf me robe banjo

Karolinë Vozniacki të lë gjithmonë me gojën hapur, madje jo vetëm në fushën e tenisit, ku ndonjëherë është vërtetë e pabesueshme. Ja ku është edhe duke u praktikuar në golf, në ishullin privat të Riçard Branson, ku për t’u përfaqësuar ka zgjedhur një uniformë mjaft provokuese.