Bajerni në Volfsburg? Minus Levandovskin, Gnabrinë, Goreckën, ndoshta Hernandezin!

Një ndeshje përcaktuese këtë të shtunë, por bavarezët nuk janë në kushtet më të mira. Jo vetëm lodhja e ndeshjes së mesjavës ndaj Paris SG në Champions, apo hidhërimi për eleminimin, madje nuk mjaftojnë as lajmet për sherret Flik-Salihamixhiç. Problem më vete në fushën e Volfsburgut në orën 15:30 janë dëmtimet, pasi asnjë nga ata

Vazhdoni leximin →

Milan dhe Luis Gustavo, një dashuri e shpikur vetëm në letra

Milan nuk ka kontaktuar asnjëherë mesfushorin e Wolfsburgut, Luiz Gustavo, lajmet janë fantazi. Roger Wittmann, agjent i mesfushorit brazilian, Luiz Gustavo ka thënë se ai asnjëherë nuk është kontaktuar nga drejtuesit e skuadrës së Milanit. Ai insiston se të gjitha shkrimet e fundit që e lidhin Gustavon me Milanin janë gënjeshtra. “E vërteta është se

Vazhdoni leximin →

Ka dështuar tek Volfsburg,  e synon PSG-ja.. Draxlerin

Paris Saint-Germain është favorit për ta transferuar Julian Draxler nga Wolfsburg. Julian Draxler do të largohet gjatë këtij dimri nga Wolfsburg pasi ka dështuar t’i tregojë vlerat që prej transferimit nga Schalke, për 35 milionë euro, në verën e viti 2014. Sipas Le Parisien, favorit për ta transferuar reprezentuesin gjerman është Paris Saint-Germain, përcjell Express.

Vazhdoni leximin →