Çfarë dueli në Kupën e Anglisë: Mançester Siti-Liverpul në “Uembli”!

Do të jetë gjysmëfinalja, por edhe ato ndeshje luhen në ish-stadiumin perandorak në Londër. Mançester Siti dhe Liverpuli arritën kualifikimet në Kupën e Anglisë dhe shorti i ka vënë përballë në katërshe. Në krahun tjetër është një Çelsi-Kristël Palas, me ish-kapitenin e Arsenalit, Patrik Vieira, që do të jetë përballë Bluve të Londrës, ish-kundërshtarëve të

Vazhdoni leximin →