Nicky Hayden nuk ia del: Aksidenti fatal në Riccione i merr jeten

E gjithe bota sportive qan Nicky Hayden. Piloti amerikan i kampionatit të Superbike humbi garën më të rëndësishme të tij, atë për jetën. Në orën 17:40,  stafi mjekësor i spitalit ‘Bufalini’ të Cesenës konfirmoi ndarjen nga jeta të pilotit 35 vjecar, pavarësisht përpjekjeve të bëra për ta shpëtuar. Plagët e marra në kokë dhe kraharor

Vazhdoni leximin →