Jessica Ziolek tregon rezultatet e stërvitjes: Krenare

Jessica Ziolek, e fejuara e futbollistit të Napolit, Arkadiusz Milik, në javët e fundit kishte vendosur të ndërmerrte një plan për të dobëuar dhe rimodeluar akoma më shumë trupin e saj dhe rezultatin ajo e tregoi në postimin e bërë në profilin e saj në rrjetin social Instagram. ‘Stërvitem prej 6 javësh dhe kam humbur

Vazhdoni leximin →

Barcelona, Pjanic: Fillimi i një historie të pabesueshme

Miralem Pjanic, pasi kaloi coronavirusin, nisi zyrtarisht punën me skuadrën e tij të re, Barcelonën, nën urdhrat e trajnerit Ronald Koeman, Mesfushori boshnjak u duk entuziast për  aventurën e tij të re, gjë që e shprehu edhe në rrjetet sociale. ‘Askush nuk mund të tëfshijë kujtimet. Por ky është një fillim i ri, një histori

Vazhdoni leximin →