Sër Aleksi takohet me Solskjerin dhe Uduordin; pritet blerje tjetër?!

Disa burra që mund t’i quajmë të rëndësishëm vendosën të takoheshin përsëri. Këta ishin ish-trajneri legjendar i Mançester Junajtidit, Sër Aleks Ferguson, trajneri i sotëm Ole Gunar Solskjer, shefi ekzekutiv Ed Uduord (më falni zv. shefi), drejtori teknik Darren Fleçer si dhe ish-shefi ekzekutiv Dejvid Xhill. Mediat britanike spekulluan menjëherë se këta po përgatisin ndonjë

Vazhdoni leximin →