Formula 1, Ferrari paska 5 arsye për fitoren në Spanjë!

Një gazetë gjermane, natyrshëm, do t’i hedhë sytë më shumë tek Sebastian Fetel, gjithnjë kur shkruan për Ferrarin. Gazeta “Bild” tregohet shumë optimiste për katër herë kampionin e botës dhe shanset e tij për fitore në Çmimin e Madh të Spanjës në Formula 1, këtë të diel. E përditshmja bulevardeske rreshton 5 arsye që, sipas

Vazhdoni leximin →