NBA, Lakers dhe Clippers, gati që të anulojnë sezonin

Dy skuadrat e Los Angeles, Lakers dhe Clippers kanë votuar për anulimin e pjesës së mbetur të sezonit në NBA pas një takimi të tensionuar që zhvilluan basketbillistet e të gjitha skuadrave. Lajmi bëhet i ditur nga portal amerikan ‘The Athletic’ sipas të cilit, skuadrat e mbetura pas bojkotit të ndërmarrë nga Milwaukee Buckstë ndeshjes

Vazhdoni leximin →