Kontrasti i Arsenalit, nga madhështia e Bajernit, te ekipi i kategorisë pestë!

Vështirë se mund të provojë ndonjë skuadër një kontrast kaq të madh në fare pak ditë. Arsenali, pasi luajti të mërkurën në mbrëmje në stadiumin “Alianc Arena” të Bajernit për Ligën e Kampionëve, do të jetë këtë fundjavë, në fushën skajshmërisht modeste të Saton Junajtidit për Kupën e Anglisë. Nga kampionia e Gjermanisë dhe një

Vazhdoni leximin →