“Prapakthehu” për Grizmanin, edhe 10 milionë euro rrogë janë shumë për Atletikon!

Kriza në futboll është këmbëkryq, ndonëse nuk duan ta pranojnë. Atletikoja e Madridit, njëri nga 3 klubet spanjollë që deshën të kishin Superligën Europiane, e ndjen këtë krizë dhe raportet janë që ka ndryshuar qendrimi për Antuan Grizmanin. Sipas mediave, drejtuesit në Madrid mendojnë se sulmuesi francez duhet të largohet, ndonëse trajneri Diego Pablo Simeone

Vazhdoni leximin →