E bujshme nga Anglia: Tre Luanët rrezikojnë Botërorin 2022

Kombëtarja angleze e futbollit rrezikon të përjashtohet nga Botërori 2022. Lajmi I bujshëm u publikua nga tabloidi ‘The Sun’ që arsyetoi normat e reja kufizuese AntiCovid të qeverise britanike. Sir Keir Starmer, anëtar I parlamentint dhe lider I partisë laburiste bëri propozimin se të gjithë ata që hyjnë në vend duhet të qëndrojnë 10 ditë

Vazhdoni leximin →