CSKA gjeti zëvendësuesin e Teodosiçit, po ashtu me mjekër!

CSKA-ja e Moskës mbeti pa plejmejkerin e saj të shkëlqyer, serbin Milosh Teodosiç, që iku në SHBA, por ekipi kampion rus gjeti, menjëherë, një zëvendësues, plejmejkerin tjetër të shkëlqyer, spanjollin Serhio Rodrigez, që, vitin e kaluar, luajti nëNBA-në amerikane me Filadelfian, ku, mesatarisht, ka shënuar 7,8 pikë dhe ka dhënë 5,1 asistenca për ndeshje. Kryesia

Vazhdoni leximin →

Belen Rodriguez e Iannone; çfarë shfaqje dashurie në televizion

Belen Rodriguez tashmë është e përfshire në Botërorin e MotoGP. Showgirl-ja argjentinase prej muajsh ka nisur një lidhje të re me pilotin Andrea Iannone, një lidhje që duket se po shkon mjaft mirë. Rodriguez e Iannone që shpesh kanë qenë protagonistë të kronikave rozë, ishin të ftuar në emisioninin Maurizio Costanzo Show për të treguar

Vazhdoni leximin →

Shokuese: Volejbollisti brazilian Rodrigo bëhet vajzë, Tifani!

Volejbollisti Rodrigo Pereira De Abre (32 vjeç), gjatë karrierës së tij, ka luajtur në Brazilin e tij të lindjes, Francë, Holandë dhe Belgjikë, ndërsa, tani, në Itali, por jo më si Rodrigo, por si Tifani!!! Mbas një ndryshimi shokues të gjinisë dhe marrjes së lejës nga Federata Ndërkombëtare e Volejbollit, një ekip italian i kategorisë

Vazhdoni leximin →

Rodriguez, një largim pa lavdi nga Reali, fati mbetet tek “Djajtë”

  Hames Rodriguez  do t’i bashkohet Mançester Junjated ështu ka shkruar sot “The Sun”, duke e shpjeguar në detaje operacionin e United. Klubi nga Manchesteri ka vendosur për të shitur francezin Anthony Martial, i cili ka dështuar të tregojë veten nën urdhërat e Jose Mourinhos, përcjellë “Lajmi.net”. Në këtë mënyrë, United do të grumbullojë mjaftueshëm

Vazhdoni leximin →