Ronaldo, djali dhe “hirushja” , treshja fituese në ceremoninë e FIFA-s

Kristiano Ronaldo nuk është i vetëm në ceremoninë e FIFA’s, madje ata që janë me të shkëlqejnë më shumë edhe se trofetë që ka fituar, djali i tij dhe e dashura e re Georgina, që u paraqit me stil fituesi edhe ajo në këtë gala.

Edhe pse trajneri i tij, Zidan nuk mundi të fitonte kurorën e më të mirit për vitin 2016-të, Ronaldo, djali dhe vajza simpatike, Rodriguez,  ishin fitues në një natë ku futbolli shkëlqen me aktorët e tij.

Ylli i Real Madridit, Cristiano Ronaldo nuk është i vetëm në ceremoninë e FIFA’s, ku me vete ka marrë djalin dhe të dashurën e tij të re, Georgina Rodriguez.