“El Klasiko” e Ronaldos ka filluar në..krevat

Si duket Cristiano Ronaldo tashmë ka filluar lidhjen me bukuroshen spanjolle, Georgina Rodriguez. Pas fotove të publikuara nga Parisi, Cirstiano Ronaldo është kapur serisht “mat’ me bukuroshen spanjolle, Georgina Rodriguez. Në një postim në Instagram, konfirmohet se çifti kanë qëndruar së bashku të martën në mbrëmje, ku kanë marrë pjesë në një shfaqje. Kurse, më

Vazhdoni leximin →

Zidan, per disa do te thote argetim, per disa eshte..ferri

Nëse James nuk e nis titullar sfidën ndaj Sporting Gijon, atëherë ai duhet t’i paketojë valixhet dhe t’i thotë lamtumirë Real Madridit”, kështu mendojnë analistët dhe gazetarët në Kolumbi. James Rodriguez po kalon sezonin më të keq në karrierë. Ai e filloi keq me trajnerin Rafa Benitez, dhe u mendua se me ardhjen e Zidanit

Vazhdoni leximin →