“El Klasiko” e Ronaldos ka filluar në..krevat

Si duket Cristiano Ronaldo tashmë ka filluar lidhjen me bukuroshen spanjolle, Georgina Rodriguez. Pas fotove të publikuara nga Parisi, Cirstiano Ronaldo është kapur serisht “mat’ me bukuroshen spanjolle, Georgina Rodriguez.

Në një postim në Instagram, konfirmohet se çifti kanë qëndruar së bashku të martën në mbrëmje, ku kanë marrë pjesë në një shfaqje. Kurse, më herët Ronaldo dhe Rodriguez janë kapur “mat” në Paris.