Shqiptari nga Gjonaj i Kosovës përgëzon Divok Origin!

Quhet Elvis Rexhbeçaj dhe pati një urim special për heroin e Liverpulit të martën në mbrëmje. Një djalosh me origjinë shqiptare me shtetësi gjermane, e postoi mesazhin e tij në Instagram, duke e përgëzuar sulmuesin belg për golat e shënuar dhe ndihmën që i dha ekipit për kualifikimin në Champions. Rexhbeçaj e bëri këtë sepse

Vazhdoni leximin →