Stina e nxehtë e De Ligtit, propozim martese për shoqen e tij, Aneke

Ka shumë mënyra dhe shumë vende sesi futbollistët profesionistë kalojnë pushimet, dhe njëra prej tyre është padyshim plazhi. Flasim për verën (ndonëse, edhe në dimër e gjejnë temperaturën e nxehtë), dhe njëri prej pushuesve të luksit është Matijs De Ligt I Bajernit dhe I Holandës. Mbrojtësi I qendrës I ka propozuar për martesë partneres së

Vazhdoni leximin →

Gjyqari i propozon martesën basketbollistes gjatë ndeshjes

Ishte finalja e kampionatit të basketbollit për femra të Malit të Zi kur ndodhi diçka e rrallë. Një nga arbitrat u ul në gjunjë dhe i propozoi për martesë njërës prej basketbollisteve të ekipit vendas, Buduçnostit. Stefan Vukoviç i propozoi Violeta Lazareviçit, ndërsa ndeshja ishte duke u luajtur, dhe po transmetohej direkt në televizion. “Nuk

Vazhdoni leximin →

I ra në kokë në fushë, apo ishte e kurdisur?

Ishin të dashuruar, natyrisht, edhe pse puna nuk kishte mbërritur tek “gjërat serioze”. Veçse mendoi partneri mashkull që kjo të ndodhte. Lubomir Vajeçka, futbollist në kategorinë e pestë të futbollit në Sllovaki, i propozoi martesën të dashurës së tij, arbitres asistente, Petra Lepaçkova. Për të mos humbur kohë, Lubomiri ka mbaruar punë me propozimin që

Vazhdoni leximin →