Interi me “linjën e të rinjve” dhe me projektin e Inzagit

Ka nga ata që thonë se skuadra ka ende mentalitetin e Antonio Kontes, por padyshim që ky është një nënvleftësim për punën e trajnerit të tanishëm. Simone Inzagi po përgatit një Inter për të mbrojtur titullin kampion të fituar vjet, ndërsa skuadra në përgjithësi po bazohet tek të rinjtë. Lautaro Martinez është i tillë, Korrea

Vazhdoni leximin →

Georgina Rodriguez, ylli i ri i Netflix

‘Me 24 milionë ndjekës në Instagram Georgina është përvec të tjerave, një modele, nënë. Influencer, sipërmarrëse, balerinë dhe e fejuara aktuale e Cristiano Ronaldos. Ky reality show do të jetë prapaskena e thellë emotive e gruas që është pas fotove, historive dhe titujve të mëdha; ditët e saj, amësia dhe uljet e ngritjet e saj’.

Vazhdoni leximin →